aboutpic

Патентна фірма "Інвента" надає послуги з реєстрації знаків для товарів та послуг (торговельних марок), патентування винаходів, корисних моделей та промислових зразків, реєстрації авторських прав в Україні та за її межами.

Патентні повірені компанії "Інвента" надають повний комплекс послуг з підготовки заявок та їх подачі в Патентне відомство України або будь-якої необхідної країни, здійснюють ведення діловодства до отримання охоронного документа і подальше підтримання чинності охоронного документа. А також займаються складанням та реєстрацією різних видів договорів з питань передачі прав на об'єкти інтелектуальної власності.

Історія компанії

Компанія "Інвента" розпочала свою діяльність у місті Харків разом з утворенням незалежної України у 1991 році і до теперішнього часу накопичила багатий досвід в сфері надання послуг, пов'язаних із захистом прав інтелектуальної власності в Україні, Європейському Союзі та інших країнах. За час нашої діяльності виконані роботи з охорони прав на тисячі різних об'єктів інтелектуальної власності, що належать заявникам з України, Європейського союзу, Китаю, Південної Кореї, Великобританії, США, Франції, Іспанії, Італії, Колумбії, Швеції, Нідерландів, Польщі, Болгарії, Хорватії, Словаччини, Словенії, Грузії, Молдови та ін.

Досягнення

Наша компанія вже впродовж багатьох років впевнено займає лідируючі позиції серед українських фірм, що займаються охороною прав на об'єкти інтелектуальної власності, за кількістю поданих українськими заявниками міжнародних заявок на винаходи за процедурою PCT і на міжнародну реєстрацію торговельних марок згідно Протоколу до Мадридської угоди.

З кожним роком послугами компанії «Інвента» користуються все більше українських та закордонних заявників, що підтверджується, зокрема, збільшенням кількості отриманих з нашої допомогою патентів протягом 2015-2021 рр.на корисні моделі - у 3 рази більше, на промислові зразки - у 6 разів порівняно з аналогічним періодом 2008-2014 рр.

Міжнародна інтеграція

Протягом останніх 10 років наша компанія істотно збільшила обсяг послуг, що надаються в сфері охорони прав на різні об'єкти інтелектуальної власності за кордоном. Зокрема, істотно зросла кількість поданих нами заявок на винаходи, знаки для товарів та послуг та промислові зразки в Китай, Індію, США, Південну Корею, країни Європейського Союзу, що свідчить про зростання інтересу з боку українських заявників в розширенні своєї діяльності в інших країнах, а також гарантованого надійного захисту прав на свою інтелектуальну власність.

Ділові відносини

Патентна компанія "Інвента" має сталі ділові зв'язки з великими промисловими підприємствами України, науково-технічними та проектними організаціями, вищими навчальними закладами, представниками малого та середнього бізнесу, приватними особами.

Патентні повірені та юристи компанії мають досвід представництва інтересів клієнтів в судових спорах, пов'язаних з порушенням патентних прав, оскарженням виданих охоронних документів, визначенням збитків в результаті несанкціонованого використання об'єктів інтелектуальної власності.

Багатий досвід роботи та відмінна репутація дозволили патентній компанії "Інвента" зайняти стійкі позиції на динамічному і швидко зростаючому ринку інтелектуальних продуктів України.

 

На печать

Надішліть повідомлення

Щоб отримати консультацію з питань про інтелектуальну власність або залишити заявку, зв'яжіться з нами.

8 + 3 =