patentnyj poverennyj v kharkove stogniy

Має професійний стаж за спеціальністю «Інтелектуальна власність» понад 35 років. У 1977 році почав працювати у Харківській філії Всесоюзного центру патентних послуг, де працював до 2004 року. З 1985 року по 1991 рік очолював консультаційний пункт Харківської обласної ради Всесоюзного товариства винахідників і раціоналізаторів, який надавав патентні послуги на громадських засадах.

У 1992 році виступив у якості засновника патентної фірми «Інвента», а з 2004 року перейшов до складу щойно створеної патентно-правової компанії ТОВ «Інвента», де працює на посаді технічного директора до теперішнього часу.

У 1992 році був атестований Державним патентним відомством України у якості патентного повіреного та має відповідний реєстраційний № 65.

За вказаний період з 1992 року виконував представницькі функції, пов’язані з охороною та захистом прав інтелектуальної власності (далі – ІВ) більше ніж по 1000 об’єктам ІВ для заявників України, Російської Федерації, Китаю, Південної Кореї, Франції, Італії, Нідерландів, Словенії, Швейцарії, Колумбії, США та ін.

З 1993 року працює за сумісництвом у Харківській державній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка (далі – ХНДБ), у створеному при бібліотеці Центрі інформаційної підтримки винахідництва, де консультує винахідників та раціоналізаторів - користувачів ХДНБ з питань правової охорони об’єктів ІВ. За вказаний час було надано більш ніж 1500 консультацій.

Поряд з консультаційною діяльністю під дахом ХНДБ, веде лекційну діяльність для читачів бібліотеки та працівників патентних підрозділів підприємств та установ м. Харкова, яка пов’язана з висвітленням питань правової охорони об’єктів ІВ в Україні та за її межами.

Має чисельні публікації з питань, пов’язаних з охороною та використанням об’єктів ІВ у періодичних виданнях (особливо у 1995-1998р.р.), таких, як Всеукраїнський тижневик «Бізнес», Харьковский экономический еженедельник «Бизнес-Харьков», Украинский деловой аналитический журнал «Бизнес-Информ».

За результатами конкурсу на кращу публікацію, який проводився у Торговому та інвестиційному журналі «Український промисловець» у 1997 році, був оголошений переможцем за цикл публікацій, які стосувалися теорії та практики використання об’єктів ІВ у діяльності українських підприємців та промисловців.

Має ряд публікацій (2000-2010рр.) у науково-практичному журналі «Інтелектуальна власність» (Україна) та «Патентный поверенный» (РФ) (2013-2014рр.), які присвячені актуальним питанням у галузі охорони прав ІВ.

Веде педагогічну діяльність. Спочатку, з 1985 року у Центральному інституті підвищення кваліфікації (ЦІПК), потім у Міжгалузевому інституті післядипломної освіти при НТУ «ХПІ», де викладав наступні дисципліни: «Патентна інформація» та «Патентна експертиза».

У 2008-2013 роках очолював Державну екзаменаційну комісію за спеціальністю «Інтелектуальна власність» у Національному технічному університеті «Харківській політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ») та Міжгалузевому інституті післядипломної освіти при НТУ «ХПІ».

 Ви можете зателефонувати Стогнію Є.С. за наступним телефоном + 38 (066) 796-84-76

На печать

Надішліть повідомлення

Щоб отримати консультацію з питань про інтелектуальну власність або залишити заявку, зв'яжіться з нами.