Власнику промислового зразка надається виключне майнове право використовувати промисловий зразок за своїм розсудом, якщо таке використання не порушує прав інших власників патентів.

Надання виняткового майнова прав на промислові зразки здійснюється за допомогою наступних договорів щодо розпорядження майнових прав на промисловий зразок:

  • ліцензія на використання промислового зразка;
  • ліцензійний договір на використання промислового зразка;
  • договір про передачу виключних майнових прав на промисловий зразок;
  • інші договори щодо розпорядження майновими правами на промисловий зразок.

У кожного з наведених вище договорів є свої особливості і специфіка, наприклад, договір про передачу виключних майнових прав на промисловий зразок підлягає державній реєстрації, а ось ліцензійний договір може пройти процедуру державної реєстрації в Україні за бажанням однієї зі сторін ліцензійного договору.

Процес укладання договорів щодо розпорядження виключними майновими правами на промисловий зразок вимагає певного досвіду, навичок і умінь, які можуть бути отримані в процесі повсякденного вирішення нагальних завдань. Тому очевидно, що в процес укладення даного роду договорів необхідно залучати фахівців, які зможуть надати допомогу, консультації і поділитися своїм досвідом для здійснення найбільш прийнятного розпорядження правом на промисловий зразок

Фахівці компанії "Інвента" нададуть вам консультації, супровід і ведення справ, щодо розпорядженням виключних майнових прав на промисловий зразок.

Нижче наведено таблицю, в якій відображені витрати, пов'язані з державною реєстрацією договорів, щодо розпорядженням майновими правами на промисловий зразок і ведення діловодства по ним за стандартною процедурою і для вирішення нестандартних задач в залежності від фактичних обставин справи.

 

Розпорядження правами за патентом на промисловий зразок України

Найменування послуги Державний збір, грн. Послуга , грн.
1. Розробка проекту договору про передачу права власності за патентом - 1800
2. Підготовка і подання документів про передачу права власності для державної реєстрації 2400 1200
3. Розробка проекту ліцензійного договору про надання ліцензії за патентом - 1800
4. Підготовка і подання документів про надання ліцензії для державної реєстрації 2400 1200
5. Внесення змін до Державного реєстру патентів України про надану ліцензію згідно патенту 800 1200
На печать

Надішліть повідомлення

Щоб отримати консультацію з питань про інтелектуальну власність або залишити заявку, зв'яжіться з нами.

7 + 1 =