Найчастіше у заявників викликає здивування той факт, що стандартний термін реєстрації торгової марки в середньому становить 16-20 місяців з дати подачі заявки в Патентне відомство. Ці терміни пов'язані з різними причинами: завантаженістю роботи Патентного відомства, необхідністю надати право третім особам скористатися відповідним конвенційним пріоритетом для торговельних марок, який складає 6 місяців, встановленням розумного строку для подачі протестів з боку третіх зацікавлених осіб для відмови в реєстрації заявленого позначення як торговельної марки.

Тому у багатьох заявників виникає необхідність швидкої реєстрації торгової марки в Патентному відомстві, яка пов'язана з бажанням заявника якомога раніше почати використовувати свої права на вже зареєстровану торгову марку, в тому числі для використання в доменному імені (в зоні .ua). Також прискорення є актуальним, якщо заявник у процесі проведення попереднього пошуку виявив торгові марки, які можуть створити певні труднощі для подальшої реєстрації позначення, що заявляється, при цьому заявник не може чекати стандартні 16-20 місяців, відведені для реєстрації торгової марки, так як йому в найкоротші терміни необхідно визначитися з можливістю її використання на ринку і доцільністю інвестування в просування даного проекту.

Тому Патентним відомством, за додаткову плату, передбачена процедура прискореного розгляду заявки на реєстрацію торговельної марки. Вартість прискореного розгляду заявки Патентним відомством залежить від багатьох обставин:

  • від виду заявленої торговельної марки (словесна, зображувальна, комбінована),
  • від кількості класів товарів і послуг, для яких заявлена торгова марка.

Тому перед прискоренням реєстрації торгової марки необхідно чітко визначити розмір витрат і можливу стратегію для їх оптимізації.

Фахівці компанії "Інвента" завжди готові надати Вам кваліфіковані послуги, пов'язані з прискореною реєстрацією торгової марки.


Дивіться також матеріали на цю тему:


На печать

Надішліть повідомлення

Щоб отримати консультацію з питань про інтелектуальну власність або залишити заявку, зв'яжіться з нами.

10 + 3 =