Реєстрація промислового зразка в Україні - це складний і тривалий процес, що починається з подачі заявки на реєстрацію промислового зразка, та включає процедуру її розгляду патентним відомством, яка займає 8-12 місяців, і завершується видачею патенту.

В Україні виняткові права на промисловий зразок виникають з дати публікації відомостей про видачу патенту. Однак такий тривалий термін розгляду заявки не завжди прийнятний для заявників.

Необхідність в швидкому отриманні охоронного документа виникає, коли товар, зовнішній вигляд якого володіє новими дизайнерськими властивостями, готовий до випуску на ринок, особливо якщо він вже продається в країні, де подана пріоритетна заявка. Також в Україні існує практика внесення запатентованого промислового зразка до митного реєстру, що дозволяє припинити експорт і імпорт контрафактних товарів, що містять ознаки об'єкту, котрий охороняється. Тому що б попередити дії третіх осіб є доцільним використання процедури швидкого розгляду заявки і прийняття по ній рішення про видачу патенту.

Прискорений розгляд заявки на промисловий зразок в Україні становить до трьох місяців з дати її подачі в патентне відомство України.

Вартість прискореного розгляду заявки на промисловий зразок України, включаючи послуги патентного повіреного, становить близько 1800,00 грн. для однієї заявки (незалежно від кількості варіантів промислового зразка зазначених в заявці).

Фахівці нашої компанії нададуть Вам всю необхідну інформацію про прискорену реєстрацію промислових зразків в Україні, допоможуть сформувати стратегію охорони своїх розробок і проведуть всі необхідні роботи.


Дивіться також матеріали на цю тему:


На печать

Надішліть повідомлення

Щоб отримати консультацію з питань про інтелектуальну власність або залишити заявку, зв'яжіться з нами.

7 + 4 =