Патентно-правова компанія ТОВ «Компанія «Інвента» надає послуги по врегулюванню спорів між контрагентами в досудовому порядку. Дана процедура дає можливість зберегти час і суттєві фінансовий витрати, підтримати відносини з компаньйонами.

У досудовому врегулюванні конфліктів, фахівці компанії допоможуть Вам провести переговори і досягти бажаного результату з найменшими витратами коштів і часу.

Згідно норм чинного законодавства України, сторони вживають заходів для досудового врегулювання спору за домовленістю між собою або у випадках, коли такі заходи є обов'язковими за законом. Особи, які порушили права і законні інтереси інших осіб, зобов'язані поновити їх, не чекаючи пред'явлення претензії або позову.

Звертайтеся до нас, коли буде потрібно:

  • розробити правильну правову позицію для врегулювання конкретного конфлікту;
  • провести документальний аудит і аналіз, ситуації, що склалася;
  • визначити можливі перспективи у вирішенні спору;
  • підготувати звернення (претензію / повідомлення / вимогу) або відповідь на звернення (претензію / відгук);
  • оформити і проконтролювати реалізацію досягнутих домовленостей;
  • відстежити отримання всіх необхідних повідомлень на адресу контрагента;
  • документально зафіксувати досягнуті угоди.

Специфіка процедури.

Досудове врегулювання спору може носити як обов'язковий, так і добровільний характер.

В обов'язковому порядку дотримання претензійного механізму може бути передбачено законодавчо або ж самими сторонами в договорі / контракті, з чітким дотриманням правових норм.

В добровільній процедурі у учасників спору є вибір, а саме: спробувати врегулювати спір на підставі письмового звернення, претензії, вимоги або ж звернутися за захистом своїх прав в судовому порядку.

Слід враховувати, що досудове врегулювання за своєю складністю може не поступатися розгляду справи у суді. Тому необхідно продумати про доцільність залучення фахівців для надання юридичного супроводу при вирішенні конкретного спору.

Співробітники патентно-правової компанії ТОВ «Компанія «Інвента» допоможуть Вам не тільки розробити правильну стратегію захисту, але допоможуть провести переговори, прийти до оптимального для обох сторін угоди, розробити відповідні документи.

За більш детальною інформацією щодо надання послуг Ви можете звернутися безпосередньо до фахівців нашої компанії.


Дивіться також матеріали на цю тему:


На печать

Надішліть повідомлення

Щоб отримати консультацію з питань про інтелектуальну власність або залишити заявку, зв'яжіться з нами.

8 - 5 =