Оберіть мову:
ArabicChineseDeutschEnglishFrenchJapanesePortugalРусскийSpanishУкраїнська
 
 

Експерти інтелектуальної власності

Компанія "Інвента" пропонує Вам свої послуги в галузі державної реєстрації та захисту прав інтелектуальної власності на території України, Російської Федерації та інших країн на всі види об'єктів інтелектуальної власності.

 

Завдяки багатолітній ефективній роботі та накопиченому успішному досвіду співробітництва, як з українськими замовниками, так і з закордонними колегами, на сьогоднішній день ми є однією з провідних українських компаній в галузі надавання послуг, пов'язаних з оформленням прав інтелектуальної власності.

 

Професіоналізм та гнучкість у вирішенні відповідних завдань дозволяють в максимально стиснуті строки реалізовувати будь-які вимоги Замовника на найвищому рівні.


Нові: Популярні:
Новини
2016-05-17
19 травня 2016 о 14-00 відбудеться круглий стіл „Людство та технології виготовлення зброї (історико-винахідницький аспект)". Запрошуються усі бажаючі!  детальніше
2016-05-07
Патентний повірений Стогній Є.С. підготував звіт щодо Круглого столу від 28.04.2016р на тему `Творчість – майбутнє поколінь`, присвяченому Міжнародному дню інтелектуальної власності.   детальніше

Подпишитесь на новости
в наших социальных аккаунтах


  • Патентно-правова компанія "Інвента" пропонує весь спектр патентних та юридичних послуг в галузі прав інтелектуальної власності в Україні.
  • "Інвента" спеціалізується на виконнаня робіт та наданні послуг з реєстрації в Україні та за її межами торговельних марок, патентування винаходів, корисних моделей та промислових зразків, реєстрації авторських прав на твори. Наша компанія надає повний комплекс послуг з підготовки заявок та їх подання в Патентне відомство потрібної країни, здійснює ведення діловодства до отримання охоронного документа та подальше підтримання його чинності. А також займається складанням та реєстрацією різних видів договорів з питань передачі прав на об'єкти інтелектуальної власності.   
  • "Інвента" розпочала свою діяльність з часів здобуття Україною незалежності в 1991 році і до теперішнього часу накопичила великий досвід в сфері надання послуг, пов'язаних із захистом прав інтелектуальної власності в Україні, Росії та інших країнах. За роки нашої діяльності були виконані роботи із захисту прав більш ніж на 1000 різних об'єктів інтелектуальної власності, які належать заявникам з України, Росії, Болгарії, Швеції, Франції, Нідерландів, США, Іспанії, Італії, Великої Британії, Хорватії, Південної Кореї та ін.   
  • Наша компанія є лідером серед всіх інших українських організацій, що займаються охороною прав на об'єкти інтелектуальної власності, за кількістю поданих міжнародних заявок на винаходи за процедурою PCT. В 2008р. ця цифра склала близько 15% від загальної кількості заявок РСТ, поданих українськими заявниками протягом всього року.    
  • "Інвента" має міцні ділові стосунки з великими промисловими підприємствами України, науковими установами, вищими навчальними закладами, представниками малого та середнього бізнесу, приватними особами.    
  • Наша компанія має досвід представництва інтересів клієнтів у судових спорах з приводу порушення патентних прав, опротестування виданих охоронних документів, з визначення збитків внаслідок несанкціонованого використання об'єктів інтелектуальної власності.    
  • Багатий досвід роботи та відмінна репутація дозволили компнії "Інвента" зайняти усталені позиції на динамічному та швидко зростаючому ринку інтелектуальних продуктів України.